lg
 asus
dell
 sony vaio
lenovo
apple

      054-4733300       02-6416380
 

9 שאלות נפוצות והתשובה שלהם


עודכן בתאריך: 27/6/2020
מאמר זה נכתב ע"י א.א פרוטק מחשבים בירושלים
נשבר לי המסך במחשב הנייד האם זה משפיע על המידע שלי?

ברוב המקרים כשמסך של מחשב נייד נשבר המידע המאוחסן על המחשב אינו נפגע כלל באחוזים זה 97 אחוז מהמקרים יהיו ללא השפעה כלל על המידע המאוחסן על המחשב, בשאר המקרים היות והדיסק הקשיח רגיש לזעזועים הוא יפגע ותהיה השפעה על המידע המאוחסן במחשב למרות זאת אפילו אם הדיסק הקשיח נפגע ניתן לשלוח אותו לשירותי שחזור מידע כדי לחלץ את המידע היקר ללבכםהאם ניתן לשדרג מחשב נייד שיהיה מהיר יותר?

התשובה היא חד משמעית כן אפילו מחשבים שנרכשו לפני 8 שנים יכולים לקבל שדרוג שיעשה אותם מהירים יותר כמעט בכל מחשב יש אפשרויות שדרוג רבות והמובילה ביניהם היום היא החלפת הדיסק הקשיח לדיסק מהיר מסוג ssd דיסק זה הוא זריקת מרץ לכל מחשב עצל ואיטיהאם ניתן לחלץ מידע ממחשב שהתקלקל?

ברוב המקרים כן מחשבים שהפסיקו להדלק ברוב המקרים סובלים מתקלות שונות ומשונות בחלקי המחשב השונים ולא תמיד התקלה היא בדיסק הקשיח שמאחסן את המידע לכן ברוב המקרים יהיה ניתן לחלץ את המידע כדי להעביר אותו למחשב אחר

שאלות נפוצות טכנאי מחשבים

לתקן או לקנות מחשב חדש?

שאלת השאלות במקרים רבים עלות התיקון חוצה את מחצית הערך של המחשב ושם נשאלת השאלה האם כדאי כבר לקנות מחשב חדש אחד השיקולים העיקריים הוא המידע שמאוחסן על המחשב והצורה בה הוא מסודר תוכנות שמותקנות והמון דברים שכבר התרגלתם לסדר שלהם במחשב הישן לכן במקרים רבים "לעבור" למחשב חדש זו פעולה לא פשוטה עבור משתמשי מחשב רבים אך ישנם מקרים שאין ברירה אחרת עוד שיקול חשוב הוא האחריות כשרוכשים מחשב חדש מקבלים בין שנה לשלוש שנים אחריות ועל תיקונים ברוב המקרים מקבלים תקופת אחריות קצרה יותר ברוב המקריםקניתי רשיון לחלונות windows האם הרשיון הוא לשנה או לכל החיים?

רשיון לחלונות של מייקרוסופט הוא לכל החיים ואין לו תאריך תפוגה למרות זאת בתוכנה אופיס ניתן לבצע רכישת רשיון שנתי שעולה בסביבות 300 שקלים בזמן שתוכנת אופיס עם רשיון לכל החיים עולה 700 עשו את החישוב לבד מה יותר משתלם...האם ניתן להחליף כפתור אחד במקלדת של מחשב נייד?

התשובה היא לא ברוב המקרים לא ניתן להחליף כפתור בודד וחייב לבצע החלפה לכל המקלדת גם אם רק כפתור אחד אינו תקים או התפרק ישנם מקרים בהם הכפתור תקין רק התפרק ממקומו במידה ויש לכם את כל החלקים ניתן להחזירו למקום במקרים מסויימים בהם החלק שהתפרק לא נפגם 

שאלות ותשובות טכנאי מחשבים בירושלים

האם ניתן לשדרג כרטיס מסך במחשב נייד?

ברוב המקרים התשובה היא לא במחשב נייד כרטיס המסך מולחם אל לוח האם במידה והוא התקלקל ניתן להחליפו אבל אך ורק לאותו הדבר לא ניתן להתקין כרטס מסך חזק יותר הסיבה לכך פשוטה לוח האם מתוכנן לעבוד עם ציפ מסויים של מעבד גרפי (כרטיס מסך) ואינו ליכול לעבוד עם כרטיסים אחריםכמה עולה תיקון מחשב?

לא מעט פונים אלי ושואלים שאלה כללית מאוד על מחיר תיקון מחשב רובם אינם יודעים שלכל תקלה יש מחיר ואין מחיר קבוע לתיקון מחשבים במקרים רבים הלקוח אינו יודע מהי התקלה ולכן שואל בתמימות מה יהיה המחיר לתיקון מבלי לדעת מהי הבעיה במחשב התשובה לכך פשוטה כדי לקבל הצעת מחיר לתיקון אם לא יודעים מהי הבעיה במחשב יש לבצע בדיקה למחשב במעבדה ולאחר מכן נוכל להעריך את מחיר התיקוןהאם ניתן לתקן מסך של מחשב נייד שנשבר?
תיקון מסך שבור אינו אפשרי מסך המחשב הנייד עשוי זכוכית ולכן לא ניתן לתקן אותו האופציה היחידה במצב זה היא החלפה של המסך במסך חדש מסך שבור נגרם לרוב מלחץ או מכה וברגע שהמסך נשבר אין שום אפשרות לתקן אותו מלבד ביצוע החלפה מלאה של כל המסךצריכים שירות טכנאי מחשבים למחשב שלכם? צרו עמנו קשר עוד היום בלחיצה על צור קשר


מעוניינים לקרוא עוד מאמרים מעניינים? כנסו לדף המאמרים שלנו.

היו חברתיים מצאתם את המאמר מועיל? שתפו את החברים שלכם ברשתות החברתיות. כל הנאמר במאמר זה הוא בגדר המלצה וכל העושה בו שימוש עושה זאת באחריותו האישית!

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך?
  מאמר בנושא החלפת כרטיס מסך למחשב נייד                מאמר בנושא רעש מאווררים            החלפת דיסק קשיח למחשב נייד מאמר
    החלפת כרטיס מסך למחשב נייד                              רעש מאווררים                       החלפת דיסק קשיח למחשב נייד
שחזור מידע מכרטיס זיכרון מאמר                               תיקון אייפד מאמר           תיקון לוח אם של מחשב נייח מאמר
    שחזור מידע מכרטיס זיכרון                               העוסק בתיקון אייפד                    תיקון לוח אם של מחשב נייח
       החלפת שקע טעינה לטאבלט                          החלפת ספק כח למחשב                       החלפת צורב למחשב נייד
       החלפת שקע טעינה לטאבלט                    החלפת ספק כח למחשב נייח               החלפת כונן דיסקים למחשב נייד
טואול - בניית אתרים