lg
 asus
dell
 sony vaio
lenovo
apple

      054-4733300       02-6416380
 

שכחתי סיסמה למחשב מה עושים?


עודכן בתאריך: 10/3/2022
מאמר זה נכתב ע"י א.א פרוטק מחשבים ירושלים (since 1996)

במדריך הבא נלמד על הנושא של שיכחת סיסמאות בחלונות מכל הסוגים. במקרים רבים מחשב שלא היה בשימוש זמן רב זהו המקרה הנפוץ ביותר בו יש לבצע פריצת סיסמה. מאחר שהמחשב לא היה בשימוש זמן רב המשתמש שכח את הסימה וכאן אנחנו נכנסים לתמונה בה אנחנו מבצעים איפוס או פריצת סיסמה. במדריך תמצאו: מהי העלות לפריצת סיסמה, איך זה מתבצע כמה זמן צריך להפרד מהמחשב עד לתיקון, האם יש דברים חשובים בנושא שיש לדעת ועוד. מאמר זה פונה גם למחשבים ניידים וגם לנייחים.האם ניתן לעקוף את הסיסמה בקלות?

התשובה לכך היא לא! הפעולה של פתיחת הסיסמה למחשבים אינה פעולה פשוטה, התהליך של פתיחת הסיסמה יכול בקלות לדרוש מהטכנאי עבודה של שעה עד שעתיים, אז בקלות לא אבל זה אפשרי בהחלט ועדיף להמנע מכך מראש, שמרו תיעוד של כל הסיסמאות שלכם על גבי הסמארטפון או על נייר שנמצא ליד המחשב כדי למנוע מצב שכזה. רוב תקלות המחשב ניתנות למניעה מראש אם  מתנהלים נכון.

פריצת סיסמה למחשב

פתיחת סיסמה כמה זה עולה?

כדי לשחזור או לפרוץ סיסמה למחשב עם מערכת הפעלה חלונות דרושה לא מעט עבודה,  והמחיר לכך נקבע בהתאם לזמן העבודה שיש להשקיע במחשב, הטווח של המחיר הוא: בין 150-300 שקלים לערך. הכל תלוי כמה זמן יש להשקיע כדי לאפס את הסיסמה ככל שהדבר דורש יותר זמן עבודה כך המחיר יהיה גבוהה יותר. במחיר משתנה בין בעלי המקצוע השונים לכן לכל טכנאי יש את המחיר שלו.תוכנות המומלצות לפתיחת סיסמה למחשבים
יש את hirens boot cd בו ניתן למצוא מגוון תוכנות לפתיחת הסיסמה של המחשב את התוכנה ניתן להוריד מהאינטרנט בחינם וללא עלות את התוכנה יש להתקין על disk on kay ואז יש להפעיל את המחשב מחדש כדי להעלות את התוכנה ממצב דוס. בתוך מערכת ההפעלה שיש בדיסק תמצאו שלל תוכנות לפריצת הסיסמה.
האם ניתן לעשות את זה לבד?

ישנם מקרים בהם ניתן לתקן את המצב ללא העזרה של טכנאי ברוב המקרים מדובר בסיסמה של חשבון מייקרוסופט שמשמש גם את הסיסמה לכניסה למחשב ניתן לבצע איפוס לסיסמה דרך חשבון מייקרוסופט כדי לקבל גישה מחדש למחשב שימו לב! סיסמת הכניסה למחשב אינה של מייקרוסופט ברוב המקרים ובמקרה שכזה יהיה עלינו לבצע פריצה כדי לקבל גישה מחדש אל המחשב שלנו.איפוס סיסמה איך זה מתבצע?

כדי לאפס את הסיסמה ברוב המקרים דרושים כלים שיש רק לטכנאי מחשבים, בנוסף לכך התעסקות עם מצב מורכב זה ללא ידע נסיון יכול להוביל להרס מערכת ההפעלה ואו למחיקת מידע חשוב לכן הדבר אינו מומלץ! פנו לטכנאי מקצוען כדי לחסוך עוגמת נפש מנסיונות לא מקצועיים. אל תתפשרו כשמדובר במחשב ובמידע היקר שמאוחסן עליו. למרות כל הנאמר אם אין לכם מידע על המחשב שנעול עם סיסמה ואתם יודעים להתקין מחדש את מערכת ההפעלה מצויין! התקנה מחדש של מערכת ההפעלה תפתור לכם את הבעיה בקלות רבה.האם התקנה מחדש של מערכת ההפעלה תפתור את הבעיה תמיד?

התשובה לכך מתחלקת ל-2 במידה ואין מידע במחשב אז אין כל מניעה לבצע את ההתקנה מחדש, אך במידה ויש לנו מידע בתוך המחשב הרי התקנה מחדש תמחק אותו ולכן הדבר אינו מומלץ תמיד, יש לפרוץ את הסיסמה במצב של מידע כלוא במחשב! יהיה עלינו לבצע פעולות רבות בזהירות רבה בעזרתו של טכנאי מחשבים מקצוען כדי לא להגיע למצב של אובדן מידע יקר.המחשב מבקש סיסמה אבל מעולם לא היתה לי אחת?

נתקלתי במקרים רבים בהם המחשב ביום בהיר מתחיל לבקש סיסמה אפילו שלא הגדרנו לו לבקש. ישנם מקרים שוירוס גורם לבעיה והיא מוכרת מאוד לטכנאים מנוסים. ישנם מקרים אחרים של "באג" במערכת ההפעלה שגורם לתקלה דומה ומבקש סיסמה למרות שלא הגדרנו לו בכל מקרה גם במצבים מסוג זה יהיה עלינו לאפס או לפרוץ את הסיסמה של המחשב כדי להגיע אל שולחן העבודה שלנו.לסיכום:

חוסר גישה למחשב עקב שיכחת סיסמה יכול להיות מצב מאוד מתסכל, ניתן להתגבר על המצב יחסית בקלות על ידי פניה לטכנאי מחשבים מיומן שיפתור עבורינו את התקלה שהמחשב סובל ממנה. אם אין לכם ידע מוקדם לא ממש מומלץ לנסות לבד! ישנם המון תיקונים אחרים אותם ניתן לבצע שלא על ידי טכנאי אך אם יש לכם מידע חשוב בתוך המחשב שלכם אל תסתכנו חבל שתאבדו אותו. 


צריכים שירות פתיחת סיסמה שנשכחה? צרו עמנו קשר עוד היום בלחיצה על צור קשר

מעוניינים לקרוא עוד מאמרים מעניינים? כנסו לדף הניידים שלנו שלנו
. לחצו כאן

היו חברתיים מצאתם את המאמר מועיל? שתפו את החברים שלכם ברשתות החברתיות. 


כל הנאמר במאמר זה הוא בגדר המלצה וכל העושה בו שימוש עושה זאת באחריותו האישית!
עוד מדריכים שיכולים לעניין אותך?

טואול - בניית אתרים