lg
 asus
dell
 sony vaio
lenovo
apple

      054-4733300       02-6416380
 

החלפת מסך למחשב נייד dell

עודכן בתאריך: 18/6/2021
מאמר זה נכתב ע"י א.א פרוטק מחשבים ירושלים (since 1996)

למחשבים של חברת דל מספר גדול של דגמים שונים, בהתאם לכך יהיה עלינו להתאים את המסך לדגם המחשב, כל דגם מכיל מסך בגודל שונה ובטכנולוגיה שונה. במדריך הבא נלמד אתכם איך להתאים מסך לדגמים השונים של מחשבי דל, מהו המחיר להחלפת מסך במחשב נייד dell, כמה זמן תארך החלפה של מסך ועוד....כמה זמן לוקח להחליף מסך למחשב נייד דל?

ברוב המקרים מדובר בפעולה שאורכת כ-20 דקות, ישנם מקרים בהם ההחלפה אורכת יותר אך מדובר במקרים נדירים. במידה ויש לכם מסך או אתם רוצים לבצע החלפה במעבדת מחשבים יש לוודא כי המסך נמצא במלאי לפני שאתם מגיעים אל המעבדה פעולת ההחלפה ברוב המקרים אינה מסובכת ואורכת מעט מאוד זמן, שימו לב יש לבצע התאמה של המסך לפי הגודל שלו ולפי הרזולוציה שלו. החלפת מסך למחשב נייד דל מומלץ לבצע רק אחרי שיש מספיק ידע בנושא קראו בעיון את המדריך הבא כדי לדעת ממה יש להיזהר וכו...

החלפת מסך למחשב נייד דל

אילו סוגי טכנולוגיות יש למסכים של dell ?

ישנם מסכים מהסוג החדש עם טכנולוגיית ips אם המסך שנשבר לכם הוא מסוג זה מומלץ אך לא חייב להחליף לאותו הדבר כדי למנוע מצב בו המסך נראה לכם שונה לאחר ההחלפה טכנולוגיה נוספת שיש לקחת בחשבון לפני החלפת מסך למחשב נייד דל היא רזולוציית המסך (צפיפות פיקסלים) או במילים אחרות מספר הנקודות שיש על המסך ויוצרות את התמונה שאנו רואים. ישנם מספר רזולוציות נפוצות כיום והם: full hd 1080-1920 -----hd 1360-760-----ultra hd 4k 3840 x 2160 שלושת הרזולוציות האלו הם הנפוצות ביותר כיום המספרים מייצגים את מספר הנקודות לרוחב המסך ולאורך המסך ככל שיש יותר כך המסך איכותי יותר וכך התמונה חדה יותרהאם ניתן לשדרג לרזולוציה גבוהה יותר?

ברוב המקרים כן ניתן להגדיל את הרזולוציה עד למקסימום שכרטיס המסך שלנו תומך, ישנם מקרים בהם לא ניתן לשדרג בהם כרטיס המסך מיושן ולכן תומך ברזולוציה בה הוא עבד עד להחלפת המסך, האם זה מומלץ? ברוב המקרים כן ככל שהרזולוציה גבוהה יותר כך התמונה תהה איכותית יותרדגמים שונים עם מסכים שונים!

לכל דגם ישנו מסך המתאים לו ורק לו, כדי להתאים את המסך למחשב הדל שלכם יהיה עליכם להתאים את גודל המסך הרזולוציה שלו וכל זה לפי הדגם הספציפי שלו. ישנם דגמים עם מסך מגע וישנם דגמים עם מסך רגיל ללא מגע, ההתאמה חייבת להיות מדוייקת אחרת המסך לא יעבוד עם המחשב שלכם, בנוסף כמו שצויין קודם יש להתאים לטכנולוגיה של המחשב עם ips או ללא ipsמהם הגדלים הנפוצים במסכים של מחשב דל?

הגודל הנפוץ ביותר הוא 15.6 אינטש ישנם עוד גדלים אך הם פחות נפוצים והם: 14 אינטש, 13.3 אינטש, 11.6 אינטש, 17.3 אינטש עליכם לדעת גם כי ישנם סוגי חיבור שונים בסוגי המסכים השונים ויש להתאים זאת לסוג המחשב גם כן,  

החלפת מסך למחשב נייד dell

בדגמים החדשים המסך לפעמים מודבק!

ישנם דגמים בהם המסך מודבק ופעות ההחלפה מסובכת ומורכבת מאוד. אם המסך שלכם מודבק ההמלצה היא לפנות למעבדה שתבצע עבורכם את ההחלפה. החלפת מסך מודבק מורכבת ושונה מאוד מכל מה שנאמר במאמר שה עד כה, כדי לבצע את ההחלפה דרושים כלים מיוחדים אותם ניתן למצוא רק במעבדות למחשבים נידים.
 


כמה זה עולה בדרך כלל?

עלות עבודת ההחלפה לרוב אינה יקרה, מה שמייקר את התהליך ברוב המקרים הוא המסך עצמו שעלותו אינה מבוטלת, כמו שנאמר קודם לכל מחשב מסך יחודי לו והמחיר שונה למרות זאת נרכיב לכם כאן ממוצע שאינו כולל מסכי מגע אז ככה עלות ממוצעת להחלפת מסך למחשב דל: בין 400 שקלים ל-800 שקלים מדובר בממוצע שכולל בתוכו את המחשבים החדים וגם את הישנים יותר
 


טיפ מאוד חשוב כשמחליפים מסך למחשב נייד dell!

שימו לב לטיפ הבא! בכל מחשב נייד לא משנה מאיזה חברה או דגם חייב לנתק את הסוללה לפני ביצוע ההחלפה! הסיבה לכך היא חשמל שעובר אל המסך גם אם הוא אינו דלוק במידה ומבצעים את ההחלפה בזמן שהסוללה מחוברת ניתן לגרום ל"קצר" שיהרוס רכיבים חשובים בלוח האם של המחשבלסיכום:

החלפת מסך למחשב dell ש לעשות במעבדת מחשבים מקצועית ומנוסה ישנם מספר רב של פרמטרים עליהם יש לשים את הדגש כדי לבצע החלפה מקצועית, אם בכל זאת אתם רוצים לנסות את מזלכם לבד ללא ידע ונסיון זה אינו מומלץ! יש לכם נסיון אחלה לא מדובר בסיפור סופר מורכב, בצעו את ההחלפה בזהירות רבה ושימו לב מאוד לסעיף הקודם זה מאוד חשוב


צריכים שירות החלפת מסך למחשב הdell שלכם ? צרו עמנו קשר עוד היום בלחיצה על צור קשר

מעוניינים לקרוא עוד מאמרים מעניינים? כנסו לדף הניידים שלנו שלנו
. לחצו כאן

היו חברתיים מצאתם את המאמר מועיל? שתפו את החברים שלכם ברשתות החברתיות. 


כל הנאמר במאמר זה הוא בגדר המלצה וכל העושה בו שימוש עושה זאת באחריותו האישית!
עוד מדריכים שיכולים לעניין אותך?

טואול - בניית אתרים