lg
 asus
dell
 sony vaio
lenovo
apple

      054-4733300       02-6416380
 

תיקון מחשב נייד בשליטה מרחוק


עודכן בתאריך: 12/01/2023
מאמר זה נכתב ע"י א.א פרוטק מחשבים ירושלים (since 1996)

כדי לתקן מחשב נייד לא צריך לרוץ לטכנאי או למעבדת מחשבים ישנם מספר גדול של תקלות תוכנה שניתן לתקן בשליטה מרחוק! טכנאי המחשבים מתחבר אל המחשב שלכם מרחוק כדי לחסוך את זמן ההגעה אליכם. העלות של השירות זולה משמעותית! היות ונחסך פה זמן לא מבוטל ביחס לביקור של טכנאי מחשבים בבית הלקוח. במדריך הבא תקבלו את כל הפרטים על שירות תיקון מחשבים ניידים מרחוק הנושאים בהם נעסוק הם: מה ניתן לתקן מרחוק, מה המחיר לתיקון מרחוק, באילו מקרים השירות אינו אפשרי מרחוק, עם אילו תוכנות מתבצע החיבור מרחוק, טיפ לסיום הדרכה לחיבור למחשב שלכם מרחוק מכל מחשב אחר!
אז מה ניתן בעצם לתקן מרחוק במחשב נייד?

ברוב המקרים מדובר בתיקוני תוכנה כל עוד יש לכם בעיה עם תוכנה מסויימת או עם מערכת ההפעלה של המחשב ניתן לתקן זאת מרחוק. טכנאי מחשבים מתחבר אל המחשב שלכם מרחוק ויכול לשלוט בו בדיוק כמו במקרה בו היה מגיע עד אליכם. תיקונים של בעיות תוכנה מתאפשרים במצב זה בקלות רבה היות והמחשב בשליטה מלאה של טכנאי המחשבים! אם למשל תוכנת הוורד שלכם הפסיקה לפעול טכנאי שמתחבר אל המחשב שלכם יוכל להתקין מחדש או לתקן את התוכנה הפגומה


תיקון מחשב נייד בשליטה מרחוק

מהו המרחק בו ניתן לבצע שליטה מרחוק?

התשובה לכך היא ללא הגבלה כל עוד יש למחשב שלכם אינטרנט! ללא הגבלה מסביר כי ניתן להתחבר לכל מחשב בעולם כל עוד יש לו חיבור אינטרנט במהירות סבירה במהלך שנותי כטכנאי מחשבים יצא לי להתחבר למחשבים מרוחקים במדינות שונות בקיצור אי הגבלת מרחק כך שאם אתם יוצאים לטיול בחול תוכלו בקלות לקבל שירות מטכנאי המחשבים שלכם שנמצא בארץ!
עם אילו תוכנות מתבצע החיבור לשליטה מרחוק?

התוכנות הנפוצות הם: teamviewer תוכנה מעולה שרוב העולם משתמש בה... anydesk ם כן תוכנה טובה וחינמית יש בה פחות הרשאות לביצוע פעולות לטכנאי המחשבים שמתחבר אליכם והוא ידרך לבקש ממכם ללחוץ על דברים מסויימים עבורו (דברים שאין לו הרשאה לבצע) ami admin תוכנה טובה גם כן. אלו שלושת התוכנות העיקריות בהם משתמשים ברוב המקרים לשליטה מרחוק. יש גם את התוכנה המובנית של חלונות שנקראת remote desktop שבשנים החרונות משתמשים בה פחות אך היא גם פתרון למקרים של עזרה ותיקון מחשבים מרחוק
מהו המחיר לתיקון מחשב נייד מרחוק?

כל מקרה לגופו אך ישנו טווח שעתי ממוצע לביצוע תיקונים מרחוק במקרים של תיקונים מורכבים שדורשים ידע מיוחד המחיר יהיה גבוה יותר ובמקרים של תיקונים "רגילים" המחיר יהיה נמוך יותר. הטווח הגס הוא בין 150 - 300 שקלים לשעת עבודה למרות שיהיו מקרים בהם תיקון של מספר דקות עד רבע שעה יעלה מעט מאוד ובאיזור 50-100 שקלים לכן לפני שאתם סוגרים עם טכנאי תיקון מרחוק וודאו שאתם מודעים לעלויות פר תיקון או פר שעה כך תוכלו לחסוך לא מעט כסף בעלויות התיקון.  

תיקון מחשבים ניידים בשליטה מרחוק


באילו מקרים לא ניתן לבצע תיקון מחשב נייד מרחוק?

הבולט מכולם הוא מקרה בו ישנה תקלה ברשת האינטרנט או שהתקלה במחשב היא בעיה בחיבור לאינטרנט למחשב ללא אינטרנט לא ניתן להתחבר מרחוק בכלל במקרה שכזה ניתן לבצע שיחת וידאו עם טכנאי המחשבים (כדי שהטכנאי יראה את שולחן העבודה שלכם) כדי שידריך אתכם על מה ללחוץ במחשב עד לתיקון החיבור לאינטרנט.... ישנם מקרים במקומות עבודה בעיקר שהשירות של חיבור מרחוק אינו זמין וחסום על ידי בעלי העסק גם כאן לא ניתן יהיה לבצע חיבור מרחוק..
טיפ קטן לסיום איך תתחברו למחשב שלכם מרחוק!

פשוט מאוד להחבר אל המחשב שלכם מרחו.ק עם ההדרכה שתקבלו בסעיף זה תוכלו להתחבר אל המחשב הביתי שלכם מכל מקום בעולם! בעזרת התוכנות teamviewer any desk תוכלו לבמע זאת בקלות רבה. הורידו את אחת התוכנות התקינו ובצעו הגדרה של סיסמה קבועה עם כתובת מייל. ברגע שהמחשב מוגדר לחיבור מרחוק עם מייל וסיסמה תוכלו תהתקין בכל מחשב אחר את החת מהתוכנות כדי להתחבר אל המחשב שלכם מרחוק. שימו לב שהתוכנה teamviewer מאפשרת לכם לבצע יותר פעולות מהתוכנה anydesk אז העדיפות הראשונה היא teamviewer אם לא מצליח לכם מסיבה כלשהי אית תתקינו את anydesk גם תוכנה טובה רק עם פחות הרשאות לביצוע פעולות מרחוק
אם יש לכם שאלות נוספות על איך לבצע את החיבור בין המחשבים תכתבו שאלה בפורום התמיכה ונשמח לעזור!
לסיכום:

שירות תמיכה ותיקון מרחוק יחסוך לכם לא מעט כסף בסמן שהמחשב שלכם עובר תיקון! השירות הינו נוח גם לטכנאי וגם ללקוח ומתבצע מיידית ברוב המקרים. כל עוד המחשב שלכם מחובר לרשת ניתן להתחבר אליו מרחוק בקלות כדי לבצע תיקונים והגדרות. תוכנות התמיכה מרחוק מאובטחות מאוד בימים אלו אז אין חשש לדלף מידע חשוב...  במקרים מסויימים אין מנוס מביקור של טכנאי מחשבים מרות האפשרות של חיבור מרחוק. בצעו סריקה לוירוסים אחת לשבוע כדי למנוע תקלות מראש! גבו את המידע החשוב שלכם אחת לשבוע גם זה חשוב מאוד אם יש לכם מידע חשוב על המחשב.


צריכים בדיקה ללא עלות למחשב הנייד שלכם? (שירות בפריסה ארצית) צרו עמנו קשר עוד היום בלחיצה על
צור קשר


מעוניינים לקרוא עוד מאמרים מעניינים? כנסו לדף המאמרים שלנו.

היו חברתיים מצאתם את המאמר מועיל? שתפו את החברים שלכם ברשתות החברתיות והצטרפו לעוקבים שלנו.


כל הנאמר במאמר זה הוא בגדר המלצה וכל העושה בו שימוש עושה זאת באחריותו האישית!


עוד מדריכים שיכולים לעניין אותך?

logo בניית אתרים