lg
 asus
dell
 sony vaio
lenovo
apple

      054-4733300       02-6416380
 

החלפת מסך למחשב נייד מחיר

עודכן בתאריך: 27/07/2022

מאמר זה נכתב ע"י א.א פרוטק מחשבים ירושלים (since 1996)

העלות הממוצעת אצלינו להחלפת מסך במחשב נייד הינה בין- 250 ל- 580 שקלים  (היות ואנו מייבאים את המסכים המחיר אצלנו זול משמעותית) צריכים החלפת מסך למחשב הנייד במחיר הזול בארץ? חייגו - 0544-733300 שירות משלוחים בפריסה ארצית!! נסיון עשיר של מעל 26 שנים בתיקון מחשבים ניידים במדריך הבא נלמד אתכם מה משפיע על מחיר ההחלפה של המסך למחשב הנייד שלכם ואיך ניתן לחסוך בעלות ההחלפה.


מחיר ממוצע להחלפת מסך במחשב נייד לפי גודל!
• 11.6 אינטש 340 שקלים
• 13.3 אינטש 350 - 550 שקלים
• 14 אינטש 350-  550 שקלים
• 15.6 אינטש 400 - 680 שקלים
• 17.3 אינטש 500 - 700 שקלים
המחיר יכול להשתנות מעת לעת עקב שינויים בעלות המסכים!
החלפת מסך למחשב נייד איך נקבע המחיר?

המחיר נקבע לפי עלות המסך בתוספת עלות ההחלפה! ככל שעלות המסך זולה יותר כך אתם תשלמו פחות. עלות הההחלפה קשורה מאוד לעלות המסך ולכן ככל שאתם מתקרבים אל היבואן, כך עלות ההחלפה תהיה זולה יותר. עלות המסך קשורה מאוד לטכנולוגיה שלו, ככל שהרזולוציה שלו גבוהה יותר כך המחיר יהיה גבוה יותר לדוגמה: מסך hd יהיה זול משמעותית ממסך full hd ישנם מסכים בגדלים שונים עם מחבר שונה ורזולוציה שונה ולכן המחיר שונה מאוד בין המסכים השונים! ישנו פקטור נוסף שיכול לייקר את המסך! במחשבי גיימינג תדר הריצוד של המסך גבוהה מאוד ביחס למסכים "הרגילים" תדר הריצוד נמדד ביחידות של "הרץ" במסכים ברוב המחשבים מדבור בתר של 60 הרץ במחשבי גיימינג ישנם מסכים שמגיעים לעד 240 הרץ מסכים אלו יקרים משמעותית מהמסכים הנפוצים שניתן למצוא ברוב המחשבים...
מה יכול להוזיל את מחיר ההחלפה של המסך?

כמו שצויין קודם ככל שאנחנו מתקרבים אל היבואן אנחנו חוסכים כל מני מתווכים ומשלמים את המחיר הנמוך ביותר! היות ומחיר ההחלפה של מסך במחשב נייד בנוי ברובו מעלות המסך שאינה מבוטלת עלות העבודה הינה שולית והינה כ-15 מהעלות הכוללת יהיה עליכם למצוא יבואן כדי לחסוך בעלות ההחלפה של המסך! ישנם אנשים עם ידע ונסיון שיכולים לבצע את ההחלפה לבד הדבר יכול לחסוך עוד 15 אחוזים. עבור אלו שרוצים לנסות לבד, הדבר אינו מומלץ אלא אם כן אתם בטוחים שתוכלו לעשות זאת לבד וללא נזקים לשאר רכיבי המחשב.
מה יכול להשתבש בדרך אם לא נזהרים?

ניתן לגרום נזק ללוח האם של המחשב הנייד וודאו שאתם מנתקים כל מקור מתח כמו מטען וסוללה לפני ביצוע החלפה למסך! בנוסף כבל המסך הוא חלק עדין מאוד אם לא מתייחסים אליו בזהירות ניתן להרוס אותו בקלות. בזמן פירוק המסך הישן יש לנהוג במשנה זהירות כדי לא לפגוע במבנה המחשב פלסטיקים וכו... אם יש לכם ספק ולו הכי קטן אל תנסו את זה לבד זה יכול להפוך למצב לא משתלם! מספיק שגרמתם נזק לרכיב נוסף במחשב והדבר הופך ללא משתלם. פנו למקצוען אם אינכם בטוחים במיומנות שלכם במקרה זה.


החלפת מסך למחשב נייד מחיר

מחיר המסך ביחס לגודל המסך!

ככל שהמסך גדול יותר כך המחיר שלו יהיה יקר יותר (ברוב המקרים) אם תבצעו השוואה בין מסך בגודל 15.6 ברזולוציה hd למסך בגודל 11.6 אינטש באותה הרזולוציה תמצאו הבדל משמעותי של לפחות 100 שקלים! ככל שהמסך גדול יותר והרזולוציה שלו גבוהה יותר כך הוא יהיה יקר יותר להחלפה.
בצעו בדיקה מקיפה לפני רכישת מסך למחשב נייד שלכם כדי לחסוך בעלות ההחלפה לא מולץ למהר לפני בדקת מחירים מקיפה במספר מקומות.


מתי צריך לבצע החלפה למסך של המחשב הנייד?

ברוב המקרים מסך שבור מחייב אותנו לבצע החלפה זהו המקרה הנפוץ ביותר! שימו לב אם מסך המחשב שלכם לא נדלק בכלל, זה לא אומר בהכרך כי המסך הוא שמקולקל. ישנם מקרים בהם המסך אינו מקבל אות מהמחשב עקב תקלה בלוח האם או בכבל המסך ולכן אינו נדלק.  במקרה שכזה יש לשלוח את המחשב הנייד לבדיקת מעבדה כדי לוודא שמדובר בבעיה במסך לפני שמבצעים החלפה. ישנם מקרים במחשבים ישנים מאוד בהם התאורה של המסך מפסיקה לפעול וישנו רכיב אינוורטר שמו שאחראי על הדלקת התאורה לכן אם יש לכם מחשב ישן מומלץ לבדוק זאת לפני ביטצוע החלפה למסך.


תיקון מסך למחשב נייד מחיר

מחיר המסך ביחס למחבר (connector) שלו?

במסכים החדשים ישנו מחבר שנקרא 30 pin מחבר זה נמצא ב-95 אחוז מהמסכים כיום! המחבר הנפוץ שקדם לו היה מחבר 40 pin למרות שמחבר זה ישן יותר ישנם מקרים בה המסך עם מחבר זה יקר יותר היות ומסכים מסוג זה הפכו נדירים יותר עם השנים וקשה להשיג מסכים מסוג זה למרות הנאמר לגבי מסכים עם מחבר ישן ב-6 השנים האחרונות כל המחשבים מגיעים עם מחבר 30 pin ודי נדיר למצוא מחשבים שהבעלים שלהם יהיה מוכל להשקיע בהחלפת המסך למחשב ישן שקיים מעבר ל6 שנים ועד 10 שנים אחורה
מחיר ביחס למורכבות ההחלפה של המסך?

מדריך זה מדבר על מסכים "רגילים" אשר אינם כוללים מסך touch או מגע בעברית. מורכבות ההחלפה של מסכים רגילים, לרוב אינה מסובכת ומחירה בהתאם. למרות זאת מסכי מגע מחירם גבוהה יותר היות ומדובר בשתי מסכים בעצם אחד לתצוגה ואחד למגע ברוב המקרים הם גם מודבקים האחד לשני מה שמייקר עוד יותר את עלות ההחלפה למה אתם שואלים? אם נשבר לכם מסך המגע תהיו חייבים להחליף גם את המגע וגם את התצוגה היות והם מודבקים האחד לשני ולא ניתנים להפרדה.
האם כל יבואן יכול להוזיל את מחיר המסך?

התשובה לכך היא ממש לא! יבואנים רבים רוכשי את המסכים שלהם מסוחרים שקונים את המסכים מהמפעל המייצר (יש לא מעט סוגי יצרנים) ויש יבואנים שרוכשים את המסכים ישירות מהמפעל המייצר ובכך חוסכים עוד כמה ידיים שמבצעות תיווך בתשלום! כל המסכים אותם אנחנו מייבאים נרכשים ישירות מהיצרן הדבר מוזיל את העלות עבורכם הצרכנים! אז למה לא כל היבואנים רוכשים ישירות מהמפעל? שאלה מצוניינת לכל מפעל כמות מינימלית אותה ניתן להזמין היות ולא כל היבואנים יכולים לעמוד בכמות המינימלית להזמנה הם רוכשים כמות קטנה יותר מסוחרים מקומיים.
המחיר של החלפת המסך למחשב נייד נקבע לפי עלות המסך! עלות המסך נקבעת לפי הרזולוציה שלו. העלות גם תלויה בכמה המסך חדש ככל שהוא חדש יותר כך המחיר יהיה יקר יותר. צריכים החלפה למסך של המחשב הנייד שלכם? אל תסגרו תיקון לפני פניה אלינו לקבלת הצעת מחיר מנצחת! אנחנו עוסקים ביבוא מסכים לכל סוגי המחשבים הניידים כדי לחסוך לכם הלקוחות בעלות התיקון הסופית. התקשרו וקבלו הצעת במחיר הזול בארץ להחלפת המסך למחשב הנייד שלכם.
מדריך זה מדבר על מסכים שאינם מסכי מגע!
מסכי מגע מחירם שונה וגבוהה יותר מכל מסך רגיל עלות ההחלפה של המסך מתחילה מ-500 שקלים ומעלה תלוי בסוג המסך! ישנם סוגים רבים של מסכי מגע גם במקרה זה יש לנו את כל הפתרונות צרו קשר להחלפת מסך המגע שלכם במחירים משתלמים ביותר.

סרטוני הדרכה לביצוע ההחלפה לבד...

צריכים שירות החלפת מסך למחשב הנייד שלכם? (שירות בפריסה ארצית) צרו עמנו קשר עוד היום בלחיצה על
צור קשר


מעוניינים לקרוא עוד מאמרים מעניינים? כנסו לדף המאמרים שלנו.

היו חברתיים מצאתם את המאמר מועיל? שתפו את החברים שלכם ברשתות החברתיות והצטרפו לעוקבים שלנו.


כל הנאמר במאמר זה הוא בגדר המלצה וכל העושה בו שימוש עושה זאת באחריותו האישית!


עוד מדריכים שיכולים לעניין אותך?

טואול - בניית אתרים